Fredag den 17. april kl. 18.00: Tobias Dybvad: Mit bedste onemanshow
Tobias Dybvad er tilbage med Mit bedste onemanshow – en aften fyldt med skarpe observationer og punchlines. Titlen er en selvironisk kommentar til de mange “afskedsshows”, der sjældent ender med at være de sidste.
Med sit velkendte overskud og glimt i øjet lover Dybvad sit bedste show til dato – velvidende at der måske kommer et endnu bedre senere. Én ting er sikkert: Publikum kan se frem til en aften med grin fra start til slut.
Konkurrencen laves i samarbejde med Arena Nord.
Læs mere om Arena Nord og showet – Klik her
Deltag i konkurrencen her:
🎟️ Præmie: 4 billetter til Tobias Dybvad – Mit bedste onemanshow
🕗 Tidspunkt: Fredag den 17. april kl. 18.00 i Det Musiske Hus, Frederikshavn.
🏆 Antal vindere: 1
💰 Præmieværdi: 1400 kr.
💵 Normalpris: 350 kr. pr. billet
⏳ Konkurrenceperiode: Frem til og med mandag den 6. april
📅 Vinder udtrækkes: Tirsdag den 7. april 2026
Når du deltager i konkurrencer, giver du samtykke til, at dit navn og by må offentliggøres på hhv. Club Nords hjemmeside, Facebook og Instagram, hvis du bliver den heldige vinder.
Vinderen/vinderne findes ved lodtrækning blandt alle, der har svaret rigtigt på det givne spørgsmål.
Præmien kan ikke byttes, eller veksles til kontanter.
Præmien skal afhentes hos Club Nords samarbejdspartner medmindre andet aftales. Derfor vil Club Nords samarbejdspartnere få udleveret navn og e-mail i hensigten om etablering af kontakt til vinderen.
Ved billet gevinster fremsendes præmien via e-mail.
Vi gør opmærksom på, at det ikke er tilladt at videresælge billetter.


